Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Fani dla zespołu Bartnicky! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 05 kwietnia 2020
Wybierz miasto na mapie
Fani dla zespołu Bartnicky!
Data dodania: 2012-04-02 13:08:57
Fani cieszyńskiej formacji Bartnicky przygotowali dla zespołu niespodziankę ? zaaranżowali produkcję amatorskiego klipu do utworu "Tęskno mi". Powstał scenariusz, kostiumy, skrzyknięto ekipę i na końcu zaproszono sam zespół.

? To było dla nas olbrzymie zeskoczenie ? mówi Bogdan Bartnicki, skrzypek i wokalista, lider zespołu. ? Dzień wcześniej graliśmy koncert charytatywny w Żywcu, dostaliśmy informację o tej akcji z klipem i tuż po koncercie, w nocy, wyruszyliśmy do Łodzi, gdzie powstawał obraz.
. Agnieszka Szymańska, inicjatorka całego przedsięwzięcia, napisała scenariusz, uszyła kostiumy, zorganizowała całą ekipę, zaraziła pomysłem kilkanaście osób. W efekcie kilkunastu dni zdjęciowych, w tym jednego z zespołem, powstał ten, choć amatorski, to niezwykły dla nas klip. Dziękujemy
? dodaje muzyk.

Premiera klipu odbędzie się za tydzień, 10 kwietnia.

Zespół Bartnicky istnieje od 2011 roku i wyrósł na gruzach formacji Folkoperacja. Debiutancka płyta "Dylema", nad którą formacja pracuje, ma pojawić się w na przełomie maja i czerwca. ? Cały czas poszukujemy i rozwijamy się ? mówi Bogdan Bartnicki. ? Za wszelką cenę staramy się, by nasza muzyka była jak najbardziej aktualna i spójna z naszymi odczuciami, z tym, co przeżywamy i co się z nami dzieje.

Źródło: IRON MEDIA
Tagi:
Najczęściej czytane
go to top