Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Najlepsi szachiści w Zelowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 05 kwietnia 2020
Wybierz miasto na mapie
Najlepsi szachiści w Zelowie
Data dodania: 2012-03-27 15:03:40
W niedzielę, 25 marca w Zelowskim Domu Kultury odbyły się XXII Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego o Puchar Przewodniczącego RW SLD w Łodzi Dariusza Jońskiego. Organizatorem turnieju był Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie i Koło Miejskie Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Zelowie. O puchar walczyło 132 zawodników.
.

Wyniki XXII Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach :
-I m-ce – Marcin Tazbir – Piotrków Trybunalski-Puchar i nagroda Przewodniczącego RW SLD w Łodzi Dariusz Joński ;
- II m-ce – Krystian Kuźmicz – Pułtusk-Puchar i nagroda Burmistrza Zelowa Urszuli Świerczyńskiej;
-III m-ce – Sylwester Bednarek – MLKS Ostródzianka Ostróda-Puchar i nagroda pieniężna Posła Sojuszu Lewicy Demokratycznej Artura Ostrowskiego ;
- IV m-ce – Dominik Sobianiec – LKS STOMIL Bełchatów-Puchar i nagroda Przewodniczącego Sejmiku Województwa Łódzkiego Marka Mazura;
- V m-ce – Lech Sopur – Zduńska Wola-Puchar i nagroda Prezesa Zarządu Powiatowego PSL w Bełchatowie Urszuli Świerczyńskiej ;
-VI m-ce – Tadeusz Kieraś – Kielce-Puchar i nagroda Przewodniczącego Krajowej Rady Zrzeszenia LZS w Warszawie Romana Jagielińskiego ;
-VII m-ce – Arkadiusz Skawiński – KS Entropia NZSPW Warszawa-Puchar i nagroda Inicjatora Mistrzostw, długoletniego byłego Posła SLD Bogdana Bujaka ;
- VIII m-ce – Karol Rawicz - MKS Polonia Przemyśl-Puchar i nagroda Członka Rady Krajowej SLD Sławomira Komidzierskiego ;
-IX m-ce – Emil Osiński - UKS Jedynka Bełchatów-Puchar i nagroda Inicjatora Mistrzostw Szachowych,
Radnego SLD Rady Miejskiej w Bełchatowie Tadeusza Rozpary
-X m-ce – Marek Strączyński – Częstochowa-Puchar i nagroda Radnego SLD Rady Miejskiej w Bełchatowie Mariusza Kaczmarka ;
-XI m-ce – Filip Bargłowski – UKS MDK Otwock-Puchar i nagroda Radnego SLD Rady Powiatowej w Bełchatowie Jana Juszczyka ;
- XII m-ce – Tomasz Skrzypczak - Ostrowiec-Puchar i nagroda Prezesa Fundacji Rozwoju Gminy Zelów Marka Góreckiego ;
-XIII m-ce – Marek Zieliński - Łódź-Puchar i nagroda właściciela firmy „Stivex” Szczepana Wrzesiaka
- XIV m-ce – Mariusz Kowalczyk – LKS PARK Starzenice-Puchar i nagroda Przewodniczącego Izby Rolniczych pow. bełchatowskiego Piotra Kociołka ;

Wyróżnienia:
-Szmacińska Grażyna – Łódź – puchar i nagroda dla najlepszej zawodniczki mistrzostw-Fundator – Ryszard Urbańczyk
-Emil Osiński – UKS Jedynka Bełchatów – puchar i nagroda Wice Przewodniczącego Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Bełchatowie Szczepana Krajdy dla najlepszego zawodnika / zawodniczki z powiatu bełchatowskiego
-Marcin Tazbir – Piotrków Trybunalski – puchar i nagroda Przewodniczącego Rady Powiatowej SLD w Piotrkowie Trybunalskim Grzegorza Adamczyka dla najlepszego zawodnika lub zawodniczki powiatu piotrkowskiego ;
-Marek Strączyński – Częstochowa – puchar i nagroda Radnego SLD Rady Powiatu Bełchatowskiego Marcina Rzepeckiego dla najlepszego zawodnika mistrzostw w rankingu do 1800.
-Emilia Kusta – Bełchatów – puchar i nagroda Sekretarza Rady Powiatowej SLD w Bełchatowie Marcina Bagińskiego dla najlepszej zawodniczki mistrzostw w rankingu do 1800.
- Aleksander Kałużny – Zelów – puchar i nagroda Członka Koła Miejskiego SLD w Bełchatowie Zdzisława Chodorowicza dla najlepszego zawodnika mistrzostw z terenu Miasta i Gminy Zelów.
- Zuzanna Koch – UKS Jedynka Bełchatów – puchar i nagroda Prezesa Koła Łowieckiego „Matecznik” w Zelowie Henryka Szajblera dla najmłodszej zawodniczki mistrzostw.
-Piotr Koch – UKS Jedynka Bełchatów – puchar i nagroda Przewodniczącego Federacji Młodych Socjaldemokratów w Bełchatowie Krystiana Brzeskiego dla najmłodszego zawodnika mistrzostw.
- Grażyna Szmacińska – Łódź – puchar i nagroda Sekretarza Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Zelowie Tadeusza Dobrzańskiego dla najstarszej uczestniczki mistrzostw
-Piotr Wójcik – Częstochowa – puchar i nagroda Przewodniczącego Koła Miejskiego SLD w Zelowie Dominika Szajblera dla najstarszego uczestnika mistrzostw
-Emilia Kustal – Bełchatów – puchar i nagroda Członka Rady Powiatowej SLD w Bełchatowie Jerzego Świtały dla najlepszej zawodniczki mistrzostw do lat szesnastu
- Emil Osiński – UKS Jedynka Bełchatów – puchar i nagroda Skarbnika MG LKS w Zelowie Władysława Błocha dla najlepszego zawodnika mistrzostw do lat szesnastu.
Tagi:
Najczęściej czytane
go to top