Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Kiedy wszyscy ruszyli na cmentarz, Oni się włamywali - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 10 kwietnia 2020
Wybierz miasto na mapie
Kiedy wszyscy ruszyli na cmentarz, Oni się włamywali
Data dodania: 2019-11-04 18:21:18
Kiedy wszyscy ruszyli na cmentarz, Oni się włamywali
Źródło zdjęcia: pixabay - zdjęcie poglądowe
Okradali naczepę Scanii.

Do zdarzenia doszło 1 listopada 2019 roku około godziny 15.30. Oficer dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie, dotyczące włamania do ciężarowej scanii, zaparkowanej na ulicy Przemysłowej. Na miejsce natychmiast został skierowany policyjny patrol. Po chwili w rękach mundurowych znaleźli się 51-latek i jego 48-letnia partnerka. Okazało się, że w dniu kiedy większość mieszkańców zajęta jest odwiedzaniem grobów bliskich, są tacy którzy ten czas postanowili spędzić w inny sposób.
...Mieszkańców Bełchatowa policjanci zatrzymali na gorącym uczynku włamania do naczepy scanii. Kobieta siedziała w kabinie zestawu ciągnika siodłowego, natomiast 51-latek buszował w  przestrzeni ładunkowej. Amatorzy cudzej własności zdążyli wyładować artykuły tekstylne. Rzeczy których wartość została wyceniona na 4000 złotych policjanci znaleźli w toyocie, która stała zaparkowana za scanią. Okazało się, że zatrzymany 51-latek to kierowca ciężarówki. Zaparkował auto w Bełchatowie zaraz po tym jak w Sosnowcu było ono załadowane towarem, który miał trafić do Holandii. Para trafiła do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara nawet 10 lat więzienia.

Aga

Źródło: belchatow.policja.gov.pl
Tagi: włamanie, naczepa, scania, policja, belchatowbai
Najczęściej czytane
go to top