Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Kibice chcą pomóc swojemu klubowi... organizują zbiórkę pieniędzy - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Środa, 08 kwietnia 2020
Wybierz miasto na mapie
Kibice chcą pomóc swojemu klubowi... organizują zbiórkę pieniędzy
Data dodania: 2019-04-03 14:05:30
Kibice chcą pomóc swojemu klubowi... organizują zbiórkę pieniędzy
Źródło zdjęcia: Facebook - Łukasz Kuliberda
Kibice LZS Chrzastawa organizują zbiórke pieniędzy na poprawienie infrastruktury boiska.

LZS Chrząstawa to jeden z najbardziej znanych klubów występujących w Klasie B. Dzięki charyzmatycznemu prezesowi Bohdanowi Kwaśniakowi i niepowtarzalnemu klimatowi wokół piłki, umiejętnie pokazywanemu w mediach społecznościowych czy serialu „Asy B Klasy”, drużyna z Chrząstawy ma wielu fanów w całej Polsce. Jeden z nich postanowił wesprzeć LZS i zorganizował publiczną zbiórkę pieniędzy. Pieniądze mają być przeznaczona na poprawę infrastruktury.
.

Klub powstał w 1980 roku a jego założycielem oraz prezesem jest Pan Bohdan Kwaśniak. Pan Bohdan to człowiek w 200% oddany piłce oraz tej drużynie, od wielu lat robi wszystko żeby jego drużyna przystąpiła do kolejnego sezonu, kolejnego meczu a wcale nie jest to takie łatwe. Drużyna boryka się z bardzo poważnymi problemami finansowymi, pieniądze które otrzymuje od Urzędu Gminy ledwie wystarczają na podstawowe potrzeby,a co z resztą? Tylko dzięki dobremu sercu jednej z firm, klub posiada stroje w których może występować w rozgrywkach. Lista życzeń a zarazem marzeń Pana Bohdana jest bardzo długa lecz nie uda się nic zrobić nie mając pieniędzy.

Pieniądze które uda się uzbierać przeznaczę w całości na potrzeby klubu, a są one ogromne:

- siatki za bramkami tzw. łapacze piłek (niestety za bramkami są bagna),

- ławki rezerwowych,

- podstawowy sprzęt sportowy (piłki, korki, stroje sportowe, dresy),

- ławki dla kibiców.

Ustawiona Kwota to 10 tys. Jeśli uda zebrać się coś to na pewno żadna złotówka nie zostanie zmarnowana. Zapraszam do obserwowania fanpage'u LZS Chrząstawa na facebooku, tam na bieżąco będą wszystkie informacje związane z rozdysponowaniem funduszy.

Gdyby ktoś chciał wspomóc zbiórkę może zrobić to tutaj:

https://pomagam.pl/lzschrzastawa?fbclid=IwAR2GuBwwwZeBs-j0h-Uo4tpg0sdIOtAO1OZ8KDMiWQEk41fCpPsLiptkauc


Źródło: pomagam.pl/ GKS Bełchatów

AK
Tagi: kibice, zbiórka, piłka, nożna, klub, pomoc
Najczęściej czytane
go to top