Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Głodne psy rozszarpały świnkę - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Środa, 08 kwietnia 2020
Wybierz miasto na mapie
Głodne psy rozszarpały świnkę
Data dodania: 2019-03-28 19:43:52
Głodne psy rozszarpały świnkę
Głodne psy rozszarpały świnkę Głodne psy rozszarpały świnkę Głodne psy rozszarpały świnkę Głodne psy rozszarpały świnkę
Źródło zdjęcia: BAI
Dziś w godzinach popołudniowych na drodze w jednej z wsi w województwie łódzkim, dwa wałęsające się psy, rozszarpały żywcem świnkę wietnamską która uciekła z gospodarstwa.

Psy wygryzły ogromną dziurę w karku świnki, która męczyła się ponad dwie godziny zanim nadjechały zawiadomione służby i zajęły się nią.

O zaistniałej sytuacji zawiadomili okoliczni mieszkańcy, którzy odganiali psy od rannego zwierzęcia przez czas aż do przyjazdu policji. Psy jednak nie zamierzały odejść daleko i czekały w pobliżu na dogodną okazję aby dokończyć dzieło, gdyby tylko ludzie się oddalili.
.

Na pierwszy rzut oka psy nie wyglądają na agresywne, co okazało się mylące, bo jak pokazuje to zdarzenie, potrafią się nagle zmienić w bezwzględnych myśliwych.

Na miejscu pojawiły się również przedstawiciele schroniska dla zwierząt, które zdecydują czy świnkę da się uratować czy trzeba będzie skrócić jej cierpienia.

Niebezpieczne, wygłodniałe psy od dłuższego czasu biegały po okolicy i stwarzały zagrożenie również dla dzieci, które też się w tym rejonie poruszają.
Jak się dowiedzieliśmy od mieszkańców, zdarzało się w przeszłości, że dzieci bały się tędy chodzić bez eskorty dorosłych, widząc biegające na ich drodze psy.

Dzisiejsze zdarzenie miało miejsce w jednej z wsi w województwie łódzkim, przy zbiegu trzech powiatów: bełchatowskiego, piotrkowskiego i radomszczańskiego, na terenie gminy Kamieńsk.

O sytuacji został poinformowany również Burmistrz Kamieńska.

W całym kraju media donoszą o przypadkach pogryzień przez wolno biegające psy.
Czy wobec takich przypadków zostają wyciągane odpowiednie wnioski, czy te sytuacje będą stale dostarczały newsy bulwersujące opinię publiczną?

GW
Tagi: rozszarpana świnka wietnamska, niebezpieczne psy, wałęsające się
Najczęściej czytane
go to top