Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Znudzony prezent świąteczny? Bełchatowskie schronisko ma na to sposób - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 17 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Znudzony prezent świąteczny? Bełchatowskie schronisko ma na to sposób
Data dodania: 2018-12-09 16:03:01
Znudzony prezent świąteczny? Bełchatowskie schronisko ma na to sposób
Źródło zdjęcia: belchatow.pl
Każdego roku po świętach Bożego Narodzenia pod opiekę schroniska trafia mnóstwo szczeniąt i kociąt, które okazały się niechcianym „prezentem”. Bełchatowskie schronisko mając na myśli dobro zwierzaków wstrzymuje adopcje na okres od 15 do 27 grudnia.

Już po raz trzeci Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie w okresie przedświątecznym wprowadza czas, w którym zwierzęta nie są wydawane do adopcji. Schronisko zapobiega w ten sposób nieprzemyślanym adopcjom.
.

-W okresie przedświątecznego zakupowego szaleństwa tj. od 15 do 26 grudnia nie prowadzimy adopcji Naszych podopiecznych. Schronisko pracuje normalnie, zajmujemy się zwierzakami, przyjmujemy zgłoszenia, dbamy o ich codzienny byt. Jeśli ktoś zamierza odpowiedzialnie adoptować naszego podopiecznego, okres zakazu nie powinien być dla niego przeszkodą, zapraszamy przed 15 lub po 27 grudnia. Przepraszamy za utrudnienia i liczymy z Państwa strony na wyrozumiałość. - informuje na swojej stronie internetowej Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie.

schroniskobelchatow.pl / JR
Tagi: wstrzymane adopcje, schronisko, Bełchatów
Najczęściej czytane
go to top