Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Zelowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 16 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Zelowie
Data dodania: 2018-09-18 09:41:26
Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Zelowie
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Zelowie.
. Wybory samorządowe odbędą się 21 października.


KANDYDACI DO RADY MIEJSKIEJ W ZELOWIE na dzień 18.09.2018

Okręg nr 1
OZIMEK Henryk Jan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZYCH Dorota Joanna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
WALCZAK Barbara - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
ZIĘBA Barbara - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS

Okręg nr 2
KRAJDA Przemysław Tomasz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYGRAJMY RAZEM"
TOKARSKI Piotr Zygmunt - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŁAGIEWSKA Magdalena Dominika - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
FIRST Agnieszka Teresa - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA

Okręg nr 3
JĘDRZEJEWSKA Katarzyna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYGRAJMY RAZEM"
BARTECKA Anna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BEDNAREK Kazimierz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
PIOTROWSKI Arkadiusz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
BOROWCZYK Cezary Piotr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS

Okręg nr 4
GRAL Marcin - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MALINOWSKI Cezary - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
GAJDA Marcel Kazimierz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
MORAWSKI Michał Zygmunt - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
PAZIEWICZ Magdalena Karolina - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZELOWSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE ZELÓW 2020

Okręg nr 5
BROŻYŃSKI Grzegorz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BEDNAREK Wiesława - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
STEMPIŃ Jan Mirosław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
DOMAGAŁA Jan Władysław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
BARTOSIK Paulina - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZELOWSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE ZELÓW 2020

Okręg nr 6
CHRZANOWSKI Grzegorz Józef - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYGRAJMY RAZEM"
NABOŻNY Stanisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
IGNACZAK Tomasz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
SZMIGIELSKI Radosław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
BARA Jacek Przemysław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
GÓRECKI Adrian Paweł - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZELOWSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE ZELÓW 2020

Okręg nr 7
KLUKA Michał Wacław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYGRAJMY RAZEM"
ROGUT Mateusz Witold - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SĘCZKOWSKI Mariusz Łukasz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
ROŚNIAK Ewa Danuta - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
ADAMCZYK Wioletta Katarzyna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
SZAJBLER Dominik - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZELOWSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE ZELÓW 2020

Okręg nr 8
DROZDOWSKI Sylwester Jacek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PAWLAK Robert Dawid - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
WÓDKA Jolanta Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
STĘPIEŃ Waldemar - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
WOLNY Mariusz Dariusz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZELOWSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE ZELÓW 2020

Okręg nr 9
TYLUŚ Ewa Katarzyna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYGRAJMY RAZEM"
MŁUDZIK Miron - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŚWITAŁA Kamil Patryk - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
KACZMAREK Dariusz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
KOWALSKA Urszula Iwona - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
BARTCZAK Andrzej Jakub - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZELOWSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE ZELÓW 2020

Okręg nr 10
GAPIK Witold - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYGRAJMY RAZEM"
KAŁUŻA Ewelina - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZAJĄCZKOWSKI Tomasz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
TERPIŁOWSKI Eugeniusz Leszek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UFAJMY WŁADZY KONTROLUJĄC
ZAWORSKI Grzegorz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
WERNER Rafał - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
SZAJBLER Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZELOWSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE ZELÓW 2020

Okręg nr 11
PIOTROWSKI Piotr Jan - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYGRAJMY RAZEM"
FRONTCZAK Grażyna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NIEWIADOMSKA Anita Anna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
PACZUSZKA Włodzimierz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
SZEFLER Dariusz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS

Okręg nr 12
NAWROCKI Andrzej Bogumił - OMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PAPUGA Tomasz Andrzej - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
WIŚNIEWSKA Dorota Bogumiła - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
TOKARCZYK Marek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS

Okręg nr 13
MARCINIAK-PSUT Kamila Janina - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYGRAJMY RAZEM"
JACHYMEK Tomasz Krzysztof - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MISIEWICZ Katarzyna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
GAWROŃSKI Sebastian Gabriel - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
STAŃKA Michał - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS

Okręg nr 14
TOSIEK Agnieszka - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYGRAJMY RAZEM"
KAMOLA Tomasz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GUDZIO Andrzej - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
WŁODARSKI Jarosław Mariusz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
ŻYSZKIEWICZ Marzena Barbara - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
BALCERZAK-GWIS Marta - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZELOWSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE ZELÓW 2020

Okręg nr 15
WIKTOR-PAPUGA Małgorzata Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WYGRAJMY RAZEM"
CHRZANOWSKA Joanna Ewa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NOWAK Damian - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKA
STAWOWCZYK Małgorzata Iwona - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA ZELOWSKA
JACHIMOWSKA Ilona Anna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS
MARCINIAK Helena Teresa - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZELOWSKIE TOWARZYSTWO GOSPODARCZE ZELÓW 2020


JR
źródło: PKW
Tagi: wybory, rada miejska, Zelów, kandydaci
go to top