Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Trwa akcja poszukiwawcza 24-letniego mężczyzny - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 19 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Trwa akcja poszukiwawcza 24-letniego mężczyzny
Data dodania: 2018-07-09 08:53:49
Trwa akcja poszukiwawcza 24-letniego mężczyzny
Trwa akcja poszukiwawcza 24-letniego mężczyzny Trwa akcja poszukiwawcza 24-letniego mężczyzny
Źródło zdjęcia: lodzka.policja.gov.pl
Na akwenie , z udziałem policji, straży pożarnej i WOPR , trwają poszukiwania 24-latka, który wyskoczył z łodzi do wody i już nie wypłynął.

Od 6 lipca 2018 roku policjanci, strażacy i przedstawiciele WOPRu  uczestniczą w akcji poszukiwawczej na Zalewie Sulejowskim w powiecie tomaszowskim. Zgłoszenie napłynęło w miniony piątek około godziny 17.00. Z wynajętej żaglówki wyskoczył do wody młody mężczyzna i zniknął pod powierzchnią akwenu.
. Najszybciej w ten rejon skierowano patrol policji wodnej a następnie ratownicy WOPR. Załoga jachtu wskazała obszar gdzie ostatni raz widzieli 24-letniego kolegę. Do działań dołączyła także OSP i wodna karetka pogotowia oraz ze specjalistycznym sprzętem nurkowie z PSP.

Z wstępnych ustaleń wynikało , że mężczyzna na wysokości Swolszewic Małych wskoczył do wody po poduszkę, która wypadła z łodzi i nie mógł wrócić. Załoga chciała podpłynąć ale w pewnej chwili straciła go z oczu. Nikt nie miał założonych kamizelek ratunkowych – nie było ich na pokładzie. Sprawdzana jest zarówno  linia brzegowa jak i rozległy teren samego zbiornika wodnego. Używany jest sonar oraz policyjny śmigłowiec.

lodzka.policja.gov.pl / JR
Tagi: akcja poszukiwawcza, 24-latek, utonięcie, zalew sulejowski
Najczęściej czytane
go to top