Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Znaleziono zwłoki. Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 19 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Znaleziono zwłoki. Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik
Data dodania: 2018-07-05 10:34:58
Znaleziono zwłoki. Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Tragedia  w Walewicach w gminie Zelów. 83-latek, został przygnieciony przez ciągnik rolniczy do drewnianej belki. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Zwłoki mieszkańca gminy Zelów ujawnił sąsiad, który , 4 lipca 2018 roku około godz. 15.
.00 przyszedł do niego na posesję. W trakcie obchodu gospodarstwa, w stodole, zauważył przygniecionego do drewnianego słupa 83-latka, który nie dawał żadnych oznak życia. O zdarzeniu natychmiast powiadomił policję i pogotowie.

-Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, odpalony, nie zabezpieczony hamulcem ciągnik, najprawdopodobniej stoczył się w momencie, kiedy mężczyzna przechodził, przygniatając go kołem do drewnianej belki. Do zdarzenia mogło dojść między 3, a 4 lipca 2018 roku. - informuje KPP Bełchatów

Prace polowe w pełni, pamiętajmy o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Obsługa maszyn, a także obecność dzieci w ich pobliżu może być niebezpieczna. Policjanci apelują do kierowców maszyn rolniczych o zwiększoną ostrożność, a do rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci. Bądźmy przezorni i przewidujący, aby nie dochodziło do tego typu wypadków.

KPP Bełchatów / JR
Tagi: przygnieciony przez ciągnik, Walewice, Zelów, Bełchatów
Najczęściej czytane
go to top