Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Tragiczny wypadek. Wjechał w drzewo. Nie żyje młody mężczyzna - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 05 kwietnia 2020
Wybierz miasto na mapie
Tragiczny wypadek. Wjechał w drzewo. Nie żyje młody mężczyzna
Data dodania: 2018-06-01 11:49:44
Tragiczny wypadek. Wjechał w drzewo. Nie żyje młody mężczyzna
Tragiczny wypadek. Wjechał w drzewo. Nie żyje młody mężczyzna Tragiczny wypadek. Wjechał w drzewo. Nie żyje młody mężczyzna
Źródło zdjęcia: lodzka.policja.gov.pl
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 1 czerwca 2018 roku około godziny 5.20 na DW nr 473 w miejscowości Aleksandrówek. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba.

1 czerwca 2018 roku około godziny 5:20 na drodze wojewódzkiej nr 473 (biegnąca od Wadlewa w stronę Łasku) w miejscowości Aleksandrówek doszło do wypadku drogowego.
. 25-letni kierowca Opla, jadąc w kierunku Łasku, na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 23-letni pasażer samochodu. Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn narodowości ukraińskiej. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z łaskiej komendy powiatowej.

lodzka.policja.gov.pl / JR
Tagi: śmiertelny, wypadek, DW 473, Aleksandrówek, Łask, Wadlew
Najczęściej czytane
go to top