Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Widzew Łódź wygrywa po raz kolejny - INFO BAI

Data dodania: 2018-05-27 15:17:32
Widzew Łódź wygrywa po raz kolejny Widzew Łódź wygrywa po raz kolejny Widzew Łódź wygrywa po raz kolejny Widzew Łódź wygrywa po raz kolejny
Źródło zdjęcia: Anna Szymczak
Drużyna Widzewa Łódź wygrali w sobotę kolejne spotkanie. Tym razem pokonali na własnym stadionie Polonię Warszawa 2:0!

W sobotnim meczu łódzka drużyna od samego początku ruszyła do zdecydowanej ofensywy. Zaowocowało to kilkoma rzutami rożnymi już w pierwszym kwadransie spotkania. Ten w 15. minucie przyniósł z kolei prowadzenie. Po dośrodkowaniu Marka Zuziaka głową bramkę strzelił Kacper Falon.
.

Widzew cały czas kontrolował wydarzenia na murawie. Goście tylko sporadycznie byli w stanie zbliżyć się do pola karnego gospodarzy. Po zmianie stron w drugiej połowie gra się wyrównała.

W 65. minucie Marcin Pieńkowski zagrał świetną piłkę zza plecy obrońców do Mateusza Michalskiego, a ten po dynamicznym rajdzie wyłożył piłkę Zuziakowi, który bez problemu podwyższył prowadzenie czerwono-biało-czerwonych.

Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie. Widzew po dobrym meczu pewnie pokonał Polonię Warszawa 2:0, umacniając się tym bardziej w fotelu lidera rozgrywek.

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 2:0 (1:0)

1:0 Kacper Falon 15’

2:0 Marek Zuziak 65’

Widzew Łódź: Maciej Humerski - Bartłomiej Niedziela, Radosław Sylwestrzak (76' Michał Miller), Sebastian Zieleniecki, Marcin Pigiel, Mateusz Michalski (88' Daniel Mąka), Dario Kristo, Maciej Kazimierowicz, Marek Zuziak (90+3' Marcel Pięczek), Kacper Falon (59’ Marcin Pieńkowski), Robert Demjan.

Polonia Warszawa: Mateusz Tobjasz - Marcin Bochenek, Daniel Choroś, Rafał Zembrowski, Marcin Gawron, Mateusz Małek (71' Grzegorz Wojdyga), Marcin Kluska (57’ Mariusz Marczak), Sebastian Olczak (68’ Przemysław Szabat), Piotr Maślanka (81' Maciej Wilanowski), Czarek Sauczek, Krystian Pieczara.

Żółte kartki: Bartłomiej Niedziela (Widzew) oraz Mateusz Małek, Daniel Choroś (Polonia).

Sędzia: Łukasz Małaszewski (Podlaski Związek Piłki Nożnej).

Widzów: 17 521