Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Półnagi, pijany włamywacz - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 19 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Półnagi, pijany włamywacz
Data dodania: 2018-04-05 13:01:39
Półnagi, pijany włamywacz
Źródło zdjęcia: zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu
Zelowscy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który usiłował włamać się do sklepu spożywczego. Zelowianin był kompletnie pijany, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 4 kwietnia 2018 roku. Około godz. 22.
.00 dyżurny policji został zaalarmowany, że w Zelowie przy ul. Żeromskiego młody, półnagi mężczyzna usiłuje włamać się do sklepu.

-Pod wskazany adres pojechali policjanci, którzy zauważyli uszkodzone rolety antywłamaniowe w drzwiach. Sprawcy jednak już nie było. W pobliżu miejsca przestępstwa, funkcjonariusze zauważyli wykrzykującego wulgaryzmy mężczyznę, który nie posiadał koszulki.  Był nim 25 –letni mieszkaniec Zelowa, który w rozmowie z mundurowymi przyznał się do przestępstwa. - informuje KPP Bełchatów.

Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co może spędzić nawet 10 lat za kratami.

Na miejscu obecny byl również właściciel sklepu, który wstępnie oszacował straty na 3000 złotych. Mężczyzna przekazał także nagranie z monitoringu, które posłuży jako dowód w sprawie.

KPP Bełchatów / ES
Tagi: włamywacz, Zelów, pijany
Najczęściej czytane
go to top