Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Polska Fit Glina ? Vice Mistrzostwo Świata ! - INFO BAI

Wybierz miasto na mapie
Polska Fit Glina ? Vice Mistrzostwo Świata !
Data dodania: 2017-11-20 19:34:03
Źródło zdjęcia: facebook.com/katarzyna.staskowska/
Najpiękniejsza Twarz Polskiej Policji, Fit Glina, Stasiek w świecie fitness.

Katarzyna Staśkowska to policjantka z Łasku, pochodząca z Zelowa.
.
Mało kto wie? ale jeszcze nie tak dawno wywalczyła ZŁOTO Pucharu Polski w kulturystyce i fitness federacji WPF kategoria: ms. bikini fitness.

Tym czasem w niedzielę 19 listopada 2017 r. powołana do kadry Polski, wywalczyła Vice Mistrzostwo Świata w Universe Championships Bodybuilding Fitness Bikini.

Pisała na swoim profilu na Facebooku (pisownia oryginalna): „Dzień pełen wrażeń, wśród fantastycznych osób i mimo zmęczenia emocje chyba za szybko nie pozwolą zasnąć!!! Jestem wicemistrzynią świata federacji WPF w kategorii bikini athletic!!! Polska reprezentacja dała czadu! Drużynowo zajęliśmy I miejsce! Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników!"

Gratulacje dla całej kadry Polski !

Katarzyna Staśkowska – facebook / AG
Tagi: policja, Vice Mistrzostwo, fitness, championships, kadra, Katarzyna Staśkowska, Zelów, Łask