Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Rozdanie żywności dla potrzebujących w Zelowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Poniedziałek, 19 listopada 2018
Wybierz miasto na mapie
Rozdanie żywności dla potrzebujących w Zelowie
Data dodania: 2017-11-17 12:29:33
Rozdanie żywności dla potrzebujących w Zelowie
Rozdanie żywności dla potrzebujących w Zelowie Rozdanie żywności dla potrzebujących w Zelowie
Źródło zdjęcia: MK
Dnia 15 i 16 listopada br. w świetlicy OSP Zelów odbyła się kontynuacja comiesięcznego wsparcia bezpłatną pomocą żywnościową dla podopiecznych Zelowskiego Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wszystko to za sprawą Fundacji „Poranek” z Tomaszowa Maz., która to wraz z MGOPS - Zelów wychodząc naprzeciw potrzebom części mieszkańców miasta i gminy trudniąc się różną pracą na rzecz innych tak i potrzebujących, dostarczyła żywność z banku żywności w Łodzi.
.

Faktem jest, iż bezrobocie istnieje, co jest zjawiskiem naturalnym w całej Europie, i że nie wszyscy nadają się do pracy jakiejkolwiek za względu na wiek czy stan zdrowia. Tacy ludzie są i trzeba im pomagać. Ci najmniej zarabiający lub bezrobotni często odczuwają niedostatek podstawowych środków pierwszej potrzeby. Nawet ludziom zarabiającym normalnie nie zawsze dopina się domowy budżet. Należy się uznanie dla takich jak ta w/w fundacja czy też instytucji państwowych za pracę, pomysły i każdy wkład na rzecz pomagania potrzebującym, oczywiście nie można pominąć osób jak i firm, bez których odpisów lub darowizn wszelka działalność charytatywna nie mogłaby istnieć.

Następne dary już za miesiąc: 13 i 14 grudnia od godz. 11-00 w świetlicy OSP Zelów.

MK
Tagi: Rozdanie żywności, dla potrzebujących, w Zelowie
go to top