Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Obcinają przewody hamulcowe i odkręcają koła na osiedlowym parkingu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 16 października 2018
Wybierz miasto na mapie
Obcinają przewody hamulcowe i odkręcają koła na osiedlowym parkingu
Data dodania: 2017-11-12 10:25:19
Obcinają przewody hamulcowe i odkręcają koła na osiedlowym parkingu
Źródło zdjęcia: sxc.hu/zdjęcie podglądowe
Niebezpieczny parking. Wybite szyby, odkręcone śruby w kole i co najgorsze obcięte przewody hamulcowe w samochodzie. Takie rzeczy w ostatnim czasie dzieją się na parkingu na osiedlu Płocka w Zelowie.

Jak informują Internaucie wandale niszczą samochody na parkingu osiedlowym naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie. Wiele wybitych szyb mogły w samochodach.
. Niestety zdarzyło się również kilka niebezpiecznych sytuacji np. okręcone śruby w kołach i przecięte przewody hamulcowe.

"Strach zostawić samochód na parkingu. Wsiądziesz rano do własnego auta i  nie wiadomo czy się nie rozbijesz na najbliższym drzewie." - mówi jedna z mieszkanek osiedla.

Nie wszyscy mieszkańcy osiedla posiadają garaże. Wandale, którzy dopuszczają się takich czynów narażają kierowców i pasażerów nawet na utratę życia.

Prawdopodobnie wandale poszukiwani są przez policję. Wszystkie osoby, które mają informacje na ten temat proszone są o kontakt z policją.


JR
Tagi: niebezpieczny parking, osiedle, Płocka, Zelów
go to top