Zelów. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Dzieci z papierosami na skateparku na Przytorzu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Środa, 08 kwietnia 2020
Wybierz miasto na mapie
Dzieci z papierosami na skateparku na Przytorzu
Data dodania: 2017-11-02 08:36:11
Dzieci z papierosami na skateparku na Przytorzu
Źródło zdjęcia: sxc.hu
Skatepark większości kojarzy się z młodzieżą jeżdżącą na deskach, czy rowerach. Od jakiegoś czasu na skateparku na osiedlu Przytorze w Bełchatowie można zaobserwować zupełnie inne widoki. Widoki dzieci palących papierosy.

Problem dzieci palących papierosy jest duży. Na Przytorzu mimo monitoringu często spotkać można dzieci i młodzież palących papierosy.

„Ostatnio moja żona jednemu zabrała zestaw na około 80 zł. Mówił, że znalazł z kolegą to i z nim kopcił. Skąd to mają? Kamery są a nikt nie reaguje.
.”
- mówi Pan Jarek, mieszkaniec Bełchatowa.

„Ja zwróciłam ostatnio uwagę chłopcom, którzy palili papierosy na skateparku na Przytorzu. Mieli może 9, może 10 lat. Nie wierzyłam w to co słyszę. Tyle bluźnierstw z ust tak młodych ludzi, brak szacunku.” - dodaje Pani Magdalena z osiedla Przytorze.

Sprawy nikt na policję nie zgłosił. A to nie jest jedyne miejscy, w którym młodociani palacze ukrywają się przed rodzicami i nauczycielami.

„Istnieje coś takiego jak Krajowa Mapa Zagrożeń. Zachęcamy, aby korzystać z tego narzędzia. Takie sprawy można również zgłosić dzielnicowemu lub poprzez numer alarmowy na policję.” - zachęca Ewelina Maciejewska, rzecznik KPP Bełchatów.

Dzięki interwencji naszej redakcji sprawa została przekazana na policję. Dzielnicowy zwróci szczególną uwagę na ten problem na osiedlu Przytorze.

Nie bądźmy obojętni na problemy społeczne. Reagujmy!

ES
Tagi: osiedle Przytorze, Bełchatów, dzieci, palacze
Najczęściej czytane
go to top